Share with:


Te gervishtesh nje makine te zakonshme edhe pse kushton leke,nuk eshte ndonje dem I madhe.Po sikur makina te kushtonte qindra mijera euro?Jo vetem qe do te ishte shkaterruese per syrin te shikoje dicka te tille ne nje makine kaq te shtrenjt,por do te ishte dhe shkaterruese per ekonomine,pasi demi do te ishte shume I kushtueshem.Kete gje ka bere ky djale I ri nga zvicra.Ai ka qene duke I dhen gaze makines,per te dhene nje “show” per te gjithe njerzit qe kane qen aty afer.Pasi ka marre kthesen,ai nuk ka ven re borduren dhe ka perplas parakolpin e makines ne bordure.Per me shume shikoni videon,pasi dhe reagimi I tij eshte qesharak.

Share with:


protire