No apps configured. Please contact your administrator.
No apps configured. Please contact your administrator.
A password will be e-mailed to you.

Share with:


Gjeja me e keqe qe mund te te ndodhi ne piste eshte te perplasesh,sidomos kur ke nje Lamborghini Huracan.Gjeja e dyte me e keqe qe mund te besh,eshte te dukesh si nje idiot qe nuk ja ka iden makines.Kete gje ka bere shoferi I ketij Huracani qe do te shikoni ne video.Ai ka then,se makina I ka nxjerr driten e frenave,sapo ai ka qene gati te marre kthesen.Duke pasur frike se frenat mund te kishin dale jashte funksioni,ai nuk I ka shtypur dhe ka vazhduar rrugen drejt duke dale jashte piste.Edhe pse shoferi ngul kembe,ne video duket qarte qe makina ka qene shume shpejte per te hyre ne kthese.Sidoqofte shikoni videon dhe gjykojeni vet.

Share with:


protire