Share with:


Qe diten e pare kur dikush na flet per makina,na e thekson se moti me shi nuk eshte per shpejtesi,pasi gomat nuk kane shume ferkim me token.Ne jeten e perditshme flasim gjithmone per makina normale.Po kur behet fjale per super makina?Te gjithe e dine qe super makinat kane aftesi jasht normales ne rruge,por ne kohe me shi ato jane te barabarta me makinat e zakonshme,ose me keq.Sic tregon dhe videoja me poshte,cfare do lloji te jete makina ne kohe me shi nuk eshte ide e mire ti japesh makines shpejt,qofte ajo me te pasme aktive ose me te katerta gomat aktive.Kjo video vjen nga Rusia dhe duhet te jete nje mesim I mire per te gjithe.

Share with:


protire