No apps configured. Please contact your administrator.

No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.

Shikoni cfare shef syri I nje piloti F1 gjate nje “Hot-Lap”

Share with:


Formula-1-reation-time

Shume here kemi pare disa skena filmash,si pershembull ne fast & furious kemi pare qe shpesh here qe kamera fokusohet tek syri I pilotit,por vetem kaq,nuk kemi pasur mundesin te shohim se ku syri I pilotit fokusohet.Ne kete video,kjo gje eshte bere e mundur me ane te disa syzeve speciale,te cilat Niko Holkenberg ka vendosur gjate nje hot lapi.Edhe pse nuk eshte ajo qe kemi menduar,perseri levizjet e syrit dhe shpejtesia me te cilen keta pilot levizin syrin,eshte per tu mahnitur.Per me shume shikoni videon.

Share with: