Share with:


Nje skene komike eshte filmuar ne Monaco,ku shihet nje Koenigsegg CCX duke akseleruar dhe ne momentin qe ajo akseleron,nje femer eshte trembeur dhe ka kercyer ne ajer nga frika.
Koenigsegg,eshte nje makine shume e rralle dhe njekohesisht e shpejte dhe e zhurmshme.Sipas mendimit tone,goca ka shume shans te jete turiste pasi banoret vendas te Monacos,jane mesuar tashme me kete zhurme dhe nuk u bene me pershtypje.Por nje gje eshte e sigurt,motorri 4.7 litra V8 twin supercharged I CCX,eshte dhe do te mbetet nje bishe e vertete.

Share with:


protire