Share with:


Ne faqen tone ne flasim vetem per makina shumicen e kohes,por kjo sdo te thote qe motorrat jane jashte teme.Motorrat,edhe pse nuk ofrojne siguri te larte,jane mjete te cilat te japin shume adrenaline pasi jo vetem qe ecin me nje shpejtesi marramendse,por kane dhe aftesin te futen shume shpejte ne kthese.Kjo video,tregon me se miri se cfare jane ne gjendje te bejne motorrat dhe motorristet me experience te larte.Ju keshillojme te mos e provoni kete,pasi shanset e vdekjes jane te larta,thjesht shijoni videon.

Share with:


protire