Share with:


Disa njerez,jetojne nje jete e cila ka te beje me makina te shpejta dhe gara te ndryshme shpejtsie.Por kjo sdo te thote qe ata nuk kane dhe pune te perditshme,si pershembull te blejne ushqime.E vetmja gje qe I ndan ata nga njerzit e thjesht,eshte se ata shkojne me qef ne market,ndryshe nga ne.Loren Healy,kamiponi I Ultra4 race,na tregon nje menyre shume zbavitese dhe te vecante per te shkuar ne market.Per me shume shikoni videon.

Share with:


protire