Share with:


Jemi mesuar te degjojme ne lajme per fshehjen e droges ne pjese te ndryshme te makines.

 

Brenda ne sebator, ne hapesiren midis dyerve, brenda ne sedilje etj. Por, per nje kohe te gjate mendoj se nuk do mund te gjeni dot nje fshehje te tille te lendes narkotike. POSHTE KOFANOS. Eshte goxha e habitshme por eshte e vertete. Gjate paradites se dites se premte, forcat policore mund te arrestojne 3 persona, nen akuzen e “Trafikimit te lendeve narkotike I kryer ne bashkepunim”. Ishte mese e lehte per blute qe te zbulonin 18.4KG kanabis te paketuar ne 10 pako dhe te “fshehur” nen kofanon e ketij Nissan-I.

14479770_763346903804008_1239135943902096241_n

14566412_763346853804013_2641465511026388976_o

Share with:


protire