No apps configured. Please contact your administrator.
No apps configured. Please contact your administrator.
A password will be e-mailed to you.

Ariel Atom ne Nurburgring? Cdo te shohesh me shume?

Share with:


Nje xhiro me Ariel Atom ne Nurburgring!

Dale Lomas, nje fanatik makinash dhe perfaqesues i nje prej siteve me te medhenj rreth “Green Hell” na tregon se cfare vertet sjell lumturine tek nje “carguy”
“Mjafton nje dite me diell dhe nje xhiro ne Nurburgring me nje Ariel Atom” kshu shprehet Dale per lumturine absolute dhe shton qe “dhe disa rreshqitje dhe kthesa te rrezikshme duhen her pas here per te te ulur me kembe ne toke” shprehet ai.
Per shume vete duket si drame, sidomos kur nget nje makine te tille per here te pare, por per te gjithe tjeret qe dine se cfare do te thote Ariel Atom dhe cfare mund te besh me nje te tille ne Nurburgring shija e lumturise mund te vije edhe nga nje video e thjeshte ne YouTube, nuk po e zgjasim shume me fjale por shijoni videon me poshte 🙂

Share with:


protire