No apps configured. Please contact your administrator.

No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.

Share with:


Modeli I ri I Ford Focus RS,eshte nje makine e mrekullueshme dhe shume e lehte per tu perdorur.Nje opsion I lezetshme I kesaj makine eshte opsioni drift mode,I cili e ben makinen kaq te thjesht per te rreshkitur ne piste,sa dhe nje gjyshe mund ta mbaj makinen ne kontroll shume thjesht.Per me teper shikoni videon.

Share with: