No apps configured. Please contact your administrator.

No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.

Share with:


Kemi pare lloj lloj makinash por shume rralle te bie nje mundsi e tille.Te shohesh dy legjenda te krijuara nga kompani te ndryshme ne nje video, eshte dicka shume e vecante.Edhe pse me nje kosto marramendse sherbimesh,keto dy legjenda jan prone e vetem nje personi.Ne njeren ane kemi Ferrari Enzo,I cili kap shifren e 2 milion paund,ka nje motor 6.0 litra V12 I cili prodhon 660HP dhe ka nje shpejtesi maksimale 350KMH.Ne anen tjeter kemi legjenden e McLaren,nje bishe e vertet piste e cila peshon vetem 1138KG dhe ka nje motorr 6.1 litra V12,I cili prodhon 618HP dhe ka nje shpejtesi maksimale 390.7KMH.McLaren F1 ka qen makina me e shpejte e krijuar ndonjeher dhe rekordi I saj u thye ne vitin 2005 nga Bugatti Veyron,me shpejtsesin 408.47KMH. Per me shum ju leme ne shoqerin e videos me poshte, merrni farcoleta me vete ne rast “luhatje emocionale” 😀

Share with: