No apps configured. Please contact your administrator.
No apps configured. Please contact your administrator.
A password will be e-mailed to you.

Share with:


Bota e makinave te modifikuara eshte nje mrekulli me vete,sidomos kur shef makina qe jane te modifikuara rende.Ky Nissan Skyline GTR R32,eshte modifikuar teresisht,duke filluar nga motorri e deri tek gomat.Motorri eshte RB30 me bllok te marr nga RB28,I cili eshte marr nga nje Nissan Patrol. Motorri eshte 3.2 litra twin-turbo dhe prodhon 1200HP.Boshti me gunga dhe pistonat jane nderruar gjihashtu dhe jane te bere posacerisht per kete lloj performance.Nissan Skyline GTR R32,ka nje histori te bujshme persa I perket garave.Ajo ka mbrojtur titullin per vendin e pare per 4 vjet rresht,ne garat e JTCC si dhe ne Australian Touring Car Championship,duke e fituar ate per 2 vjet rresht nga 1990-1992. Per me shume shikoni videon dhe mundohuni ta permbani veten 😀

Share with:


protire