No apps configured. Please contact your administrator.

No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.

Share with:


Ne kete video eshte vetem nje LaFerrari,nje KTM dhe nje litar I gjate.Te treja keto elemente jane te lidhur me njeri tjetrin.Eshte koha per te pare se kush do te terheqi ke. LaFerrari,ka nje avantazh te theksuar pasi peshon rreth 1300KG dhe I ka te katerta gomat aktive dhe ka nje fuqi prej 950HP.Ne anen tjeter Super Duke,ka vetem 1/5 e fuqise dhe nje fraksion te vogel peshe.Sidoqofte,motorri dhe shoferi I saj,arrijn ta mbajne LaFerrarin me shume se sa menduam.Dicka tjeter qe te habit,eshte dhe se kush e ka dizajnuar grepin qe terheq tek LaFerrari. Me pak fjale shohim 2 super te pasur qe skan me cfare harxhojn kohen e lire 😀

Share with: