No apps configured. Please contact your administrator.

No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.

Share with:


Tre super makina vihen koke me koke ne kete video,ne perpjekje per te gjetur me te miren mes tyre.Kemi nje Ferrari F12,nje Porche 911 turbo C4S dhe nje Chevrolete Corvette C7.Mendimi I pare shkon direkt tek Ferrari,e cila eshte vertet nje perbindesh.Te gjithe e dime qe F12 Berlinetta eshte nje makine e jashtezakonshme,me nje fuqi marramendse prej 731 kuaj,por fuqia nuk eshte e vetmja gje qe I duhet nje makine.Ne krahun tjeter kemi dy makina te cilat jane AWD,nje gje kjo qe I mungon Ferrarit.Kjo esht nje beteje vertet e lezetshme persa I perket makinave sportive,ju keshillojme ta shikoni dhe te jepni mendimin tuaj,pasi nuk kane rendsi vetem performanca dhe ate cfare makina te ofron,ka shume rendesi dhe cmimi I saj.

Share with: