No apps configured. Please contact your administrator.

No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.

Share with:


Shume njerez mendojne se sa me shume kuaj te kete makina,aq me mire dhe aq me e shpejte eshte.Kjo video eshte me shume nje video edukuese le te themi,per tju dhen nje shpjegim paksa me te qarte se cfare ndodhe kur makina ka 1000 kuaj plus.Jo vetem qe nuk eshte e lehte te ndertosh nje makine me kete lloj fuqie,por nuk eshte e lehte as ta manovrosh,pasi nje levizje e gabuar dhe makina humbet kontrollin.Prandaj pavarsisht fuqise se makines,garat gjithmone duhen bere ne ambjente te kontrolluara dhe te hapura.

Share with: