Share with:


Te gjithe kemi qef te shesim mend kur kemi nje makine te mire ose nje makine te re sportive,por jo te gjithe dine ti japin makinave te shpejta.Kjo video tregon me se miri se te shesesh pordhe me nje makine te shpejte,qe nuk je ambjentuar akoma,nuk eshte dicka e mire.Ne video do te shikoni nje skene te ngjashme me ato te Mustangut,por ne fakt makina eshte Corvette Z06.Nje makine shume e shpejte dhe shume e shtrenjte.

Share with:


protire