Share with:


Nje shperthim i fuqishem ka tronditur sot kryeqytetin e Tiranes, si pasoje nje makine e tipit A-klas eshte shkaterruar plotesisht dhe shoferi brenda eshte nxjerre ne gjendje te rëndë dhe nuk dihet ka mbijetuar, si pasoje rruga nga Vasil Shanto tek Ish NSHRAK eshte bllokuar totalisht dhe kjo ka sjelle bllokim total trafiku, sygjerohet shmangja e levizjes ne kte aks

Share with:


protire