Share with:


Te githe jane fansa te Benzit dhe te gjithe ne I adhurojme makinat e tyre,sidomos prodhimet AMG.CLS 63 AMG,njihet nga te gjithe si nje makine e shpejte qe kur del nga fabrika.Por cfare ndodh,kur kjo makine modifikohet nga nje prej kompoanive me te famshme per modifikime?Rezultati eshte me te vertet mbreslenes.Edhe pse ne versionin station wagon,kjo CLS 850 Brabus eshte gati te sfidoje kedo.Motorri 5.9 liter twin-turbocharged V8,prodhon 850 kuaj fuqi fale modifikimeve dhe 1150Nm torque.Me te vertet nje bishe e jashtezakonshme.

Share with:


protire