Share with:


Te githe e dime qe trafiku ne shqiperi eshte shume I keq,e perjetojme dite per dite kete gje.Por ditet me te keqija jane fundjavat,sidomos kur iken per plazh.Kemi pare shume here autostraden Tirane-Durres te bllokohet nga trafiku I mbingarkuar,por asnjeher skemi pare te behet dicka e tille.Te futesh kundravajtje ne autostrade,padyshim qe vetem Shqiptaret dhe vetem ne Shqiperi ndodhe.

Ja pse nuk duhet te shkoni ne plazh te dielave…

Posted by JETA OSH QEF on Sunday, July 31, 2016

Share with:


protire