No apps configured. Please contact your administrator.
No apps configured. Please contact your administrator.
A password will be e-mailed to you.

Nje nga perrallat e Mercedes. 2014 C63 AMG Edition 507 Wagon

Share with:


Edhe pse ne kohen e shkuar,kjo bishe e krijuar nga Mercedes nuk njeh moshe,e sidomos konkurence.Pse duhet blere nje makine me portobagazh,me kte lloj fuqie?Kjo makine eshte e bere per familjare,te cileve u duhet nje makine per familjen e tyre me nje bagazh te bollshem dhe me nje fuqi te cmendur pra,nje I apasionuar pas shpejtesis por tashme familjare.Pertej shakave,kjo makine eshte nje kafshe e kafshe e vertet e cila edhe pse shume e rende,arrin 0-100 per 3.6 sekonda.Motorri V8 AMG me aspirim natyral,leshon nje simfoni te vertet Beethoven-i.Per me teper shikoni videon,dhe sigurohuni qe ti keni kufjet ne veshe.

Share with:


protire