No apps configured. Please contact your administrator.
No apps configured. Please contact your administrator.
A password will be e-mailed to you.

Share with:


E keni pyetur ndonjeher veten se cfare pamje ka ferri?Kjo video e demostron me se miri.Edhe pse kamionet kane nje peshe jashtezakonisht shume te madhe,ato jane nder te vetme makina te cilat mund te montosh nje motor reaktiv.Mund te mos jete nje ide e zgjuar,por per disa njerez eshte nje arritje shume e madhe.Ky duel i tmerrshem,eshte filmuar ne pisten e garave drag ne Michigan dhe sipas informacioneve,ky eshte kamioni I pare me motor reaktiv ne Michigan,fuqia e cilit arrin 60.000 kuaj.

Share with:


protire