No apps configured. Please contact your administrator.

No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.

Share with:


Prezantohet modeli me i ri i Nissan, 2017 GTR R35 me nje update ne look, performance dhe komoditet.

Kroskoti 2017 GTR

Kroskoti 2017 GTR

Sic shihet ne kte model eshte punuar mjaft me interierin dhe eshte shtuar komoditet dhe me nje pamje me lluksoze, por kjo nuk do te thote qe eshte bere me e ngadalte, edhe pse nuk jan publikuar akoma te dhenat zyrtare, te dhena zyrtare nga Nissan konfirmojn nje rritje te makines ne performance.

Dallohet te carat ne pjesen e pare te makines

Dallohet te carat ne pjesen e pare te makines

Per sa i perket eksterierit makines i eshte shtuar nje look mjaft i eger, duket shtuar te cara ne pjesen e parme dhe pasme te makines, te cilat jane jo fuksionale vetem per estetike, kto jane te dhenat e para rreth makines, informacione te reja shum shpejt ne Speedhunters.al

Dallohet te carat ne pjesen e pare te makines

Dallohet te carat ne pjesen e pare te makines

Nissan-GT-R_2017_1600x1200_wallpaper_12

Pamje nga pas e GTR

Pamje nga pas e GTR

Share with: