No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMotorreShitet: Yamaha TMAX 2013 (530)

Shitet: Yamaha TMAX 2013 (530)

6,500


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/users/serverpilot/apps/speedhunters/public/wp-content/themes/15zine/woocommerce/single-product/meta.php on line 18
Category:

-Motori ka 15mij KM, Ka cdo gje extra, qe nga marmita akrapovic, Dhe te gjitha aksesoret e tjere jan Puig.
-Ka mbi 2000 Euro extra me fature.
-Letrat i mbarojne ne maj te 2017.
-Motori eshte me dokumenta te rregullta dhe mund te levizi kudo
CEL: 0693632548

Description


13569850_522940144562725_1569815802_o

Share with: