No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: Mini Cooper 1.6

Shitet: Mini Cooper 1.6

Sale!

3,000 2,800

Kontakt: 0695525251

Mini Cooper viti 2003, 1.6 Benzine/Gaz (116 kuaj fuqi) Makina eshte e mbajtur me merak dhe shume e paster brenda dhe jasht. Ka 78 000 milje,ose ndryshe 124.800 kilometra te vetat(kontrolluar ne koncesionar,i gatshem per vertetim),sedilje lekure,kondicioner,xenon,frexho led,baxha Panorame,sistemi i audios Harman/Kardon(Nder me te miret ne tregun nderkombetar),tapiceria baxhos kamosh i zi,goma te reja Bridgestone 205/45/17, impiant gazi Atiker (instaluar tek Eltoni-autogaz) i shkruar dhe ne lejen e qarkullimit te automjetit.
Shume ekonomik brenda qytetit (17 mij lek mbushje e plote-160 km) jashte qytetit (17 mij lek mbushje e plote-270 km)
Prodhim anglez (timon ne krahun e djathte) Me letra te paguara deri me Shtator 2018. Arsyeja e shitjes marrja e nje Mini Cooper S. Cmimi 2800€

Kontakt: 0695525251

Description


Share with: