No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: Mercedes Benz W211 E500

Shitet: Mercedes Benz W211 E500

9,000


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/users/serverpilot/apps/speedhunters/public/wp-content/themes/15zine/woocommerce/single-product/meta.php on line 18

Modeli: Mercedes Benz W211 E500
Viti: 08/2003
Kilometra:215000
Dekumentacioni:Targa shqiptare dhe letra ta paguara
Kambio:Automatike
Karburanti:Benzine/Gaz
Kubiktura:4966 cm3
Kabina:Berline
Qyteti:Durres

Kontakt: 0667050120

Cmimi:9000 €
Detaje te tjera:SBC E RE !
Tavan panoramik
Komanda ne timon
Navigator i madhe dhe karikator CD
Amortizim me ajer(Ulje-ngritje)
Sensore parkimi para dhe mbrapa
Pilot automatik
Sedilje me rregullim elektrik, ngrohje ftyrje-shfryrje
Kondicioner me 4 zona
Perde elektrike mbrapa
Goma dhe disqe 17
Cdo sherbim i kryer ne kohe .
Ne gjendje te shkelqyer pune.

Description


Share with: