No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: Mercedes-Benz ML 5.5 ///AMG

Shitet: Mercedes-Benz ML 5.5 ///AMG

Category: Tag:

Modeli: Mercedes Benz ML 5.5 ///AMG (347hp)

Viti: 2002

Kilometra:200000 – 249999

Dekumentacioni: Shqiptar deri me tetor 2017

Kambio: Automatike

Karburanti: Benzin-gaz

Kabina: 4+1

Qyteti: Elbasan

Kontakt: 0693055005

Cmimi: i diskutueshem

Detaje te tjera: Shitet Ml 5.5 ///AMG v8 (347Hp) model amerikan origjinal nga fabrika . Benzin-gaz lavato (I shenuar dhe ne dokumenta). Full options, sallon lekure ngjyre gri, timon druri, sendilje me ngrohje+elektrike , CD player, baxha , drita kseno , sensor shiu , klima zonale , disje alumini AMG , marmita 5.5 AMG ,xhama te zinj origjinal (polaroid) , pasqyra me palosje , hapje mbyllje qendrore . Letrat e paguara tetor 2017, nuk ka nevoj per asnje sherbim, ne gjendje perfekte .

Description


Share with: