No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeUncategorizedShitet Ford Focus 1.8 tdci

Shitet Ford Focus 1.8 tdci

Sale!

2,500 2,300

Category: Tag:

Kontakt: +355 69 586 2835

Shitet ford focus motorr 1.8 tdci ne gjendje shume te mire makina eshte marre ne itali ka 250mije kilometra origjinale me liber sherbimesh, vetem 50mije jane bere ne shqiperi, makine e mbajtur me kujdes sherbimet e bera cdo 7000mije kilometra, freksioni i sapo nderruar i markes LUK, makina eshte me te gjitha opsionet qe ka ky model, 4 xhama elektrik hapje-mbyllje automatike te 4, hapen dhe mbyllen dhe nga pulti, me 2 celesa origjinal nje me butona dhe tjetri i thjesht vetem me cip, kasetofon origjinal me cd dhe me dalje aux sedilje cope ne gjendje te mire, 4 airbag.

Kontakt: +355 69 586 2835

Description

Share with:


Share with: