No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraSHITET: Bentley Continental GT Coupe

SHITET: Bentley Continental GT Coupe

69,999

Detaje rreth makines

Makina eshte ne gjendje perfekte, me gjitha sherbimet e kryera dhe goma te reja

Viti: 2005-2006
Kilometra: 137.000
Fuqia: 412 kW (560 hp)
Body type: Coupe
Kambio: automatic, 6 marshe
Kubiktura: 6000 cc, 12 cilindra Biturbo
Pesha: 2385 kg

Kontakt: +355696234444 Whatsapp, Viber
Nuk pranohen ndrime ose klering, vetem bleres serioze

Fuel: konsumi karburantit *:
17.2 l / 100 km (combined)
26.2 l / 100 km (urban)
11.9 l / 100 km (highway)
Numri Dyerve: 2
Sedilje: 4
Ngjyra : Black metallic

Elementet tjere te makines

ABS
alarm system
Alloy Wheels
passenger airbag
Bluetooth
CD
Electr. Window
Electric side mirrors
Driver
speakerphone
Climate
Leather seats
leather steering wheel
navigation system
Non smoking vehicle
Maintenance Guide
side airbags
Power steering
seat heating
Central
glossary