No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: AUDI S3 Quattro 8L 280-300HP Stage 2 APR

Shitet: AUDI S3 Quattro 8L 280-300HP Stage 2 APR

Sale!

6,000 5,900

Shitet: AUDI S3 8L 280-300HP Stage 2 APR
1.8Turbo 4×4 6 marshe manual
Tapiceri Recaro, kamosh dhe lekure
Klima, Sedilje me ngrohje, baxha elektrike, mbyllje qendrore, alarm, kasetofon usb aux bokse te reja
4 goma shum te mira dimri
Marmite e modifikuar straight pipe 76mm
Intake Carbon KN
4 bobina nga Audi R8
Makina ne gjendje perfekte, e mbajtur me sherbimet me te mira te mundshme
Makine perfekte per te bere qef ^_*

Kontakt: +355 69 623 4444

Description


Share with: