No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeUncategorizedShitet: AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

Shitet: AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

Sale!

7,000 6,499


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /srv/users/serverpilot/apps/speedhunters/public/wp-content/themes/15zine/woocommerce/single-product/meta.php on line 18
Category:

Shitet: AUDI S3 8L 280-300HP Stage 2 APR
1.8Turbo 4×4 6 marshe manual
Tapiceri Recaro, kamosh dhe lekure
Klima, Sedilje me ngrohje, baxha elektrike, mbyllje qendrore, alarm, kasetofon usb aux bokse te reja
Disqe te reja Sparco ProCorsa 18″
Disqe Origjinale 17″
4 goma shum te mira dimri
Marmite e modifikuar straight pipe 76mm
Intake Carbon KN
4 bobina nga Audi R8
Makina ne gjendje perfekte, e mbajtur me sherbimet me te mira te mundshme
Makine perfekte per te bere qef ^_*

Kontakt: +355 69 623 4444

Description


Share with: