No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: Audi Coupe B4

Shitet: Audi Coupe B4

1,850

Category: Tags:

Të dhënat Teknike:
Viti i Prodhimit: 1992 Motorri: 2.0 Benzine Kambio: Manuale Kilometra: 256.000 km Fuqia: 140 KF
Ngjyra: Gri

Detaje:
1. 3000 km nga rindertimi i motorrit
2. Gomat e para aktive
3. Timon hidraulik
4. 95% te funksioneve punojne
5. Disqe alumini 14″
6. Radio Delete
8. Asnje modifikim si nga jashte dhe nga brenda
9. Tapicieria shume e paster

Difekte: 1. Grushti i pare djathas duhet zevendesuar
2. Disqet e frenave dhe ferrotat duhen zevendesuar
3. Kuadri i ndezjes duhet zevendesuar
4. Gominat e kazanit te marmites duhen zevendesuar

Disa prej difekteve do te rregullohen nga shitesi perpara shitjes. Makina disponon dhe pjese rezerve si Fenere, 2 Amortizatore te rinj (Sachs), etj.
Makine ideale per koleksioniste

Cmimi: 1850 Euro
Tel: +355 69 28 59 747

Description


Share with: