No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: AUDI A4 S-Line Quattro

Shitet: AUDI A4 S-Line Quattro

Sale!

5,500 4,500

Category: Tag:

SHITUR

Shitet Audi A4 S-Line 2.5 TDI 200HP
Gjendje perfekte karrocerie
Gjendje shum e mire motorrike
260.000km
V6 TDI QUATTRO
Bodykit S-Line
Goma Dunlop Sportmaxx
Disqe BBS origjinale Audi 18″
Tapiceri Lekure + Karbon
Marshe automatik – Tronic
Remap stage 1
Filter Sportiv BMC
Amortizatore sportiv monro
Me cdo lloj sherbimi te kryer, letra te rregullta dhe cdo gje ne vendin e vet
Makine shum e paraqitshme, sportive dhe me stabilitet perfekt

Description


20160519_113200

20160301_234436

2016-06-19-19-09-24

2016-05-17-18-46-52

Share with: