No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: 2014 Ford Fusion

Shitet: 2014 Ford Fusion

Sale!

14,500 13,000

Shitet Ford fusion 2014 2.0 Ecoboost (Benzine)
Full extra kamera mbrapa dhe sensor
Sedilje me ngrohje lekure dhe me memorie
Kompiuter bordi baxha dhe cdo gje extra
Makina ka 110,000km e sapo ardhur nga Amerika
Dogane e paguar

Kontakt: 0697779492

Description


whatsapp-image-2016-11-22-at-9-46-50-am-1

whatsapp-image-2016-11-22-at-9-46-50-am

whatsapp-image-2016-11-22-at-9-46-48-am

Share with: