No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: 2009 Volkswagen Passat CC

Shitet: 2009 Volkswagen Passat CC

Sale!

11,000 8,999

Shitet: 2009 Volkswagen Passat CC

Kilomotra: 162.000km
Motorri: 2.0 TSI
Kambio Automatike
Me Dogane te paguar
Sherbime te sapobera
Detaje: Tavan Panoramik, Interier Lekure Pana dhe Te Zeze,
Sedilje me ngrohje, sistem VW Multimedia, xenon etj

Per me shume detaje: +355 69 370 1279

Description


Share with: