No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMotorreShitet: 2008 MV Agusta Brutale

Shitet: 2008 MV Agusta Brutale

Sale!

4,200 4,000

Category: Tag:

Mv Agusta Brutale 910R viti 2008, i rregullt per jashte,me targa,ka 16000km

Motorri eshte gjendje teknike super,me goma ,vaj filtra,marmite akrapovic dhe pedana extra

Kontakt: 0696618919

Description


14895524_842544542547743_1961549865_o

14894370_842544515881079_182776238_o

Share with: