No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMotorreShitet: 2008 Honda Hornet

Shitet: 2008 Honda Hornet

Sale!

3,200 2,999

Category: Tag:

37.000 kilometra, dok t rregullta dhe per jasht, goma te reja michelin, marmit two brothers carbon, mbrojtse grupi shale indviduale , zinxhir gold, filter ajri dhe vaji KN kokore xhup alpinestar doreza alpine star, i gatshem per cdo prove

Motorri ndodhet ne Tirane: Kontakt, 0696415286

Description


Share with: