No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet 2008 BMW X6 3.5i

Shitet 2008 BMW X6 3.5i

26,000

Category: Tags:

E SHITUR

Shitet BMW X6 motorr 3.5 benzine
-130.000 km origjinale

-Viti prodhimit fundi i 2008,model amerikan shum e vecant.
Makina eshte full Extra te gjitha opsionet- Tv mbrapa,Dvd para mbrapa, perde ne dyer, baxha xhami, sensor parkimi para-mbrap,kamer mbrapa, ngrohje serdiljesh para dhe mbrapa, serdilje me memorje,perthyerje dhe masazh,limitator shpejtesie,Bagazh me buton,komando ne timon, marsha ne timon, klima,hapje mbyllje qendrore,navi e shume opsione te tjera.

-Makina eshte me letra te paguara ,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje.
Makina eshte me 2 celesa.

-Te gjitha sherbimet jan bere te BMW ALBANIA. Eshte shum e paster dhe e mbajtur si makin . Cmimi eshte i diskutueshem dhe mundsi nderrimi.

Description

Share with:


15045243_575844125938993_972654376_o

Share with: