No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: 2007 Mercedes-Benz S500

Shitet: 2007 Mercedes-Benz S500

Sale!

20,000 18,500

Mercedes Benz S500 benzin Viti Prodhimit 2007

Letra te gjitha te Paguara deri ne prill 2017.
Targa AA kamio automatic-tiptronk sallon lekure shume TE PASTER sediljet elektrike + ngrohje + ftohje + memorie — edhe sediljet me levizje+ngrohje+ftohje masazh pasqyrat antiverbuese perfshir edhe te paret dyert me thithje.

Komando ne timon, navigator, bagazhier me 6 cd origjinal, bokset haman kardon origjinal nga fabrika

Tel tv drita kseno bi kseno fener me lupa sprucator per larje fenerash xhama me refleks pasqyra disqe alumini

Goma 80% te reja klima tronik me 2 zona pilot automatik sensor dritash sensor shiu sensor parkimi para mbrapa origjinal celes origjinal me inoks hapje mbyllje elektrike timon druri.

Kamera para dhe mrapa. Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe nga jashte .
Te gjitha sherbimet e bera . Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.

Kotakt: 0697621211

Description


Share with: