No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet 2004 Mini Cooper 1.6 160HP

Shitet 2004 Mini Cooper 1.6 160HP

Category: Tag:

SHITUR

Okazion: Shitet 2004 Mini Cooper 1.6 160HP e modifikuar
160.000km me gjitha sherbimet e sapokryera, kondicioner, sedilje lekure, goma te sapo vena dunlop mjaft e shpejt dhe sportive, Letra te paguara dhe cdo gje ne vendin e vet

Description

Share with:


12642603_1041076259269362_807984040049023419_n

12644877_1041076262602695_876489491410873317_n

12321235_1041076305936024_6196156983743034894_n

Share with: