No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraBMW Seria 3, 335 D Coupe Look M

BMW Seria 3, 335 D Coupe Look M

Sale!

17,000 16,000

Category: Tag:

BMW seria 3 335d coupe look m
Viti 2009
3.0 nafte biturbo 286hp,
ngjyra gri
disqe M3 19'
xhama origjinal te erresuar mbrapa,
tapiceri lekure e kuqe, sedile me ngrohje,
automatik, marshe te timoni, pilot automatik, bi-xenon, navi, multimedia, baxho, sensor parkimi para dhe pas.
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe tek BMW Albania
Kontakt: +355 67 20 800 88

Description

Share with:


Share with: