No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraAudi A4 S4 RS4 Quattro 450HP

Audi A4 S4 RS4 Quattro 450HP

Sale!

9,000 7,700

Contact: +355 69 623 4444
Motori:
– 2.7 biturbo nga Audi S4
– 2 Turbo K04 nga Audi RS4 me 50.000 Km
– 2 Intercoolera nga Audi RS4
– Tuba inoxi te perforcuara per intercoolerat nga XS Power
– Centralina nga Audi S4 version 1024 Kb dhe programimi nga VLM Spec me Launch Control dhe Flatshift
– Sensor MAP 3 bar
– Injektora Bosch 630 cc
– Sensor oksigjeni Wideband Innovate LC-2
– Pompe benzine Walboro 255 LPH
– Filter ajri K&N me kuti ajri te modifikuar
– Flowmeter RS4 me tub 89 mm
– Downpipes 3″
– Exhaust 3″ me marmita Magnaflow

Kambjo
– Kambio 6 marshe nga audi S4
– Sistem i plote marshesh te shkurtra (35%) nga JHM Motorsport plus linkazh dhe bokulla

Suspensioni:
– Amortizatore Coilovers KW Variant 3 me rregjistrim te plote, te rregjistruara nga Quattrohaus
– Hotchkis swaybars H-Sport versioni i trashe
– AWE Drivetrain Stabilizer bar
– Krahet dhe gominat e para te perforcuara nga 034 Motorsport
– Gominat e mbrapme sferike metalike nga 034 Motorsport
– Distanciere H&R 30 mm mbrapa dhe 25 mm para

Contact: +355 69 623 4444

Sistemi i frenimit dhe disqet:
– Frenat e para me Pincete Porsche Cayenne Turbo dhe disk frenash Mercedes ML55 AMG
– Frenat e pasme Pinceta Audi S4 me dis frenash Audi S4
– Disqet 18” OZ Superleggera

Trupi:
– Zgjerimi i plote i makines 30mm per krah
– Parakolp Kerscher te modifikuar
– Mbrapakolp Oettinger i modifikuar

Interior:
– Interior i plote i Audi S4
– Tavan kamosh dhe qepje e gjithe interierit me lekure dhe kamosh
– Sedilje Sparco
– Rripa sigurimi TopGun me 4 rripa
– Hekur Half Roll Bar i bere sipas standarteve FIA

Audio:
– Kasetofon Pioner Appradio
– Bokse Rainbow Audio
– Subwoofer JL
– Amplifikator Orion

Contact: +355 69 623 4444

Description

Share with:


Share with: