No apps configured. Please contact your administrator.

A password will be e-mailed to you.
HomeMakina te perdoruraShitet: 2013 Volkswagen Passat

Shitet: 2013 Volkswagen Passat

Sale!

11,000 10,500

Category: Tag:

Tel : + 355 67 6000 566

Të dhënat Teknike:
Viti i Prodhimit: 2013
Motorri: Benzine 2.5i
Kambio: Automatike
Kilometra: 60.000 Kilometra
Fuqia: 173 KF
Nr. Dyerve: 4
Nr. Vendeve: 5
Ngjyra: Bardhe

Opsionet:

1. 10 Airbag
2. Sisteme sigurie ABS + AFU + ESP
3. Pilot automatik me limitator dhe memorje
4. Klima me 2 zona
5. Disqe alumini 16″
6. Radio/MP3 me 6 autoparlante
7. Sedilje me ngrohje
8. Timon Lekure me komanda
9. Tapicieri lekure bezhe
10. Pasqyra elektrike me ngrohje
11. Timon Elektrik
12. Sedilje elektrike me memorje
13. Sedilje me ngrohje
14. Drita mjegulle
15. Timoni me rregullim lartesie dhe thellesie
16. Mbyllje qendrore
17. Mbeshtetese krahu
18. Xhamat me komandim elektrik

Automjeti eshte ne gjendje perfekte teknike dhe me te gjitha sherbimet e kryera.

Me dogane te paguar , targa , siguracion dhe kolaudim.

Tel : + 355 67 6000 566

Description


Share with: