Shikoni cfare shef syri I nje piloti F1 gjate nje “Hot-Lap”


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /srv/users/serverpilot/apps/speedhunters/public/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/post_types.php on line 46

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /srv/users/serverpilot/apps/speedhunters/public/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/post_types.php on line 46

Share with:

FacebookTwitterGoogleTumblrLinkedInRedditPinterest


Formula-1-reation-time

Shume here kemi pare disa skena filmash,si pershembull ne fast & furious kemi pare qe shpesh here qe kamera fokusohet tek syri I pilotit,por vetem kaq,nuk kemi pasur mundesin te shohim se ku syri I pilotit fokusohet.Ne kete video,kjo gje eshte bere e mundur me ane te disa syzeve speciale,te cilat Niko Holkenberg ka vendosur gjate nje hot lapi.Edhe pse nuk eshte ajo qe kemi menduar,perseri levizjet e syrit dhe shpejtesia me te cilen keta pilot levizin syrin,eshte per tu mahnitur.Per me shume shikoni videon.

Share with:

FacebookTwitterGoogleTumblrLinkedInRedditPinterest