HomeMakina te perdoruraSHITET: C 220 2007 Sport Edition

SHITET: C 220 2007 Sport Edition

7,000

C 220 viti 2007 sport edition kambio automatike, 200.000 kilometra, full option, sedilje lekure, station wagon, shum sportive, gjendje shum te mire dhe me dogane te paguar

Kontakt: 0692049099