Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /srv/users/serverpilot/apps/speedhunters/public/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/post_types.php on line 46

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /srv/users/serverpilot/apps/speedhunters/public/wp-content/plugins/quick-adsense-reloaded/includes/post_types.php on line 46

Share with:

FacebookTwitterGoogleTumblrLinkedInRedditPinterest


Nje aksident i frikshem por per fat te mire pa deme ne njerez ka ndodhur paraditen e sotme ne autostraden Tirane-Elbasan, shkak i aksidentit mendohet te kete qene hyrje e gabuar e makines tip AUDI dhe shpejtesia shum e larte e Mirr6r M6.

13580566_1145092355534418_3011310588123973074_o

Nga pamjet e para makina e saposjelle ne Shqiperi nga Hamann duket se ka deme te pariparueshme, shpresojme qe mos te kete perkeqesime te personave te plagosur.

Share with:

FacebookTwitterGoogleTumblrLinkedInRedditPinterest